Logo strony
Melisa News

Samo słońce to za mało? Nawet latem może grozić nam na niedobór witaminy D

mgr dietetyki Magdalena Rajska
Specjalistka w dziedzinie dietetykimgr dietetyki Magdalena Rajska
Data publikacji: 24.06.2026 Data ostatniej aktualizacji: 24.06.2026
Zdjęcie wyróżniające artykułu

Podczas gdy wiele osób uważa, że kilka słonecznych, letnich miesięcy wystarczy, by uzupełnić poziom witaminy D, najnowsze badania pokazują, że nie zawsze tak jest. U wielu osób z grup podwyższonego ryzyka niedobór witaminy D utrzymuje się przez cały rok.

Letnie słońce nie zawsze podnosi poziom witaminy D

Witamina D jest wytwarzana w skórze pod wpływem promieniowania słonecznego. Z tego powodu powszechnie uważa się, że w lecie, przebywając na słońcu, możemy skutecznie uzupełnić jej niedobory. Najnowsze badania naukowców z Newcastle University pokazują jednak, że mechanizm ten nie działa u wszystkich tak samo.

Badacze przeanalizowali wyniki niemal 300 mieszkańców Wielkiej Brytanii. Okazało się, że nawet po okresie letnim u wielu z nich poziom witaminy D pozostawał niewystarczający. Oznacza to, że sama ekspozycja na słońce nie zawsze pozwala osiągnąć jej prawidłowe stężenie.

Może zainteresuje Cię...

Kto jest najbardziej narażony na zbyt niski poziom witaminy D?

U ponad połowy uczestników badania po 65. roku życia stwierdzono zbyt niski poziom witaminy D. Jeszcze częściej niedobory występowały u przedstawicieli mniejszości etnicznych.

Stąd też autorzy badania podkreślają, że osoby narażone na niedobory witaminy D nie powinny zakładać, że lato automatycznie rozwiąże problem jej zbyt niskiego poziomu.

POZNAJ PRODUKTY Z KATEGORII:

Dlaczego witamina D jest tak ważna?

Witamina D pełni wiele ważnych funkcji w organizmie. Wspiera prawidłowe wchłanianie wapnia i fosforu, pomaga utrzymać zdrowe kości oraz wspiera pracę mięśni. Coraz więcej badań wskazuje również na jej znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

Nasza rekomendacja

Źródła

Niniejszy artykuł nie jest poradą medyczną i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Udostępnij ten artykuł

O autorze

mgr dietetyki Magdalena Rajska
Specjalistka w dziedzinie dietetykimgr dietetyki Magdalena Rajska

Ukończyła studia na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Edukatorka żywieniowa i copywriterka z wieloletnim doświadczeniem. Uważa, że świadomość na temat jedzenia jest bardzo istotna - zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Każdego dnia stara się pokazywać, że można jeść smacznie, a zarazem zdrowo. Prywatnie miłośniczka fotografii, książek i czasu spędzonego na łonie natury.

Więcej artykułów autora

Prześlij nam swoją opinię o artykule

Zapisz się na nasz newsletter!

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.